vervoerreizen goedkope vakantie Openbaar vervoer in Noorwegen

Noorwegen is een duur land. Gelukkig zijn bus- en treinkaartjes goed betaalbaar. Hoewel in Noorwegen een reis met de trein een toeristische attractie is, kun je soms beter de bus nemen als je door dit Scandinavisch land wilt reizen. De bus is goedkoper dan de trein en met de trein kun je lang niet overal komen. De bus kan je tot in de Artische uithoeken van het noorden van Noorwegen brengen.

Low budget vakanties. Backpackers.   Openbaar vervoer in Noorwegen
Hostels, budgethotels, hotels, pensions, kamers en jeugdherbergen Goedkope vliegtickets naar Amerika Goedkope vliegtickets naar Afrika Goedkope vliegtickets naar Azië Goedkope vlluchten naar Australië en Nieuw Zeeland
 
Low budget in Noorwegen Hostels en jeugdherbergen in Noorwegen Goedkope vliegtickets naar Oslo
     
Reizen met het openbaar vervoer in Zweden
Low budget vervoer
Goedkope vliegtickets vinden
Low-cost airlines
Adressen internetcafés
Campings
Low budget wintersport
Studeren en werken
Lonely Planets, kaarten en reisgidsen
Bergen in Noorwegen
Toeristenbus in Bergen
Reizen met de bus door Noorwegen
Reizen door Noorwegen

Alle regionale bussen vertrekken in Oslo vanaf een centraal busstation. Dit busstation ligt naast
het Centraal Station in Oslo. Vanaf het vliegveld rijden er speciale shuttlebussen die je bij het busstation brengen.
Bushalte in Noorwegen.
Bushalte in Noorwegen. In de winter kan het wachten wel eens koud zijn.

De belangrijkste busmaatschappij in Noorwegen is Nor-way Bussekspress. De bussen van Nor-way Bussekspress zijn modern en comfortabel. Met 40 busroutes heeft deze busmaatschappij het meest uitgebreide netwerk van buslijnen. Nor-way Bussekspress rijdt door heel Noorwegen, tot aan de Poolcirkel toe. De bussen sluiten goed aan op die van andere Noorse busmaatschappijen en op de veerboten. Veerboten en bussen werken goed samen. Als het nodig is rijd je met bus en al op een veerboot om een fjord over te steken.

Nor-way Bussekspress geeft korting aan groepen (2-8 personen) die minimaal 10 km reizen. Ook krijg je korting op bepaalde routes.

 Stockholm
Een lege weg op de eilandengroep de Lofoten. De Lofoten trekken veel toeristen. Er zijn veerdiensten naar de Loften van Bodø naar Røst, Værøy en Moskenesøy en van Skutvik naar Svolvær op Austvågøy.
Een andere bekende busmaatschappij is JVB, die tussen Bergen en Lillehammer een busdienst onderhoudt. In Lapland heeft busmaatschappij Ofotens Bilruter een groot aantal buslijnen. Deze busmaatschappij opereert vanuit Narvik. De lokale toeristenbureaus kunnen je alle benodigde informatie over prijzen en vertrektijden geven.

Lees ook: Spoorwegen in Noorwegen

Zoek hier informatie over het openbaar vervoer in Noorwegen
Google
  Web rugzaktrips.nl

Low budget in: Andorra België Bosnië-Herzegovina Bulgarije Duitsland Estland Finland Frankrijk Griekenland Hongarije Italië Kroatië Letland Liechtenstein Litouwen Luxemburg Noorwegen Oostenrijk Polen Roemenië Rusland Slovenië Slowakije Spanje Tsjechië IJsland Zweden Zwitserland
 
Hostels, budgethotels, hotels, pensions, kamers en jeugdherbergen Hostels, budgethotels, hotels, pensions, kamers en jeugdherbergen Hostels, budgethotels, hotels, pensions, kamers en jeugdherbergen Hostels, budgethotels, hotels, pensions, kamers en jeugdherbergen Hostels, budgethotels, hotels, pensions, kamers en jeugdherbergen